Etykiety typu peel-off

Etykiety Peel-off, inaczej zwane też etykietami Peel & Read to rozwiązanie, które oferujemy Państwu od 2012 roku.

Są to specjalne etykiety wielostronne. W naszej firmie oferujemy druk etykiet 2-warstwowych z możliwością zadruku 3 stron. Etykiety takie mogą być skonstruowane z warstw papierowych lub z warstw z folii PP. W przypadku folii możemy zastosować zarówno folie białe jak i transparentne. Na stronie wierzchniej oferujemy zadruk maksymalnie 4 kolorów, natomiast na stronach wewnętrznych możemy zadrukować 1 kolor na jednej stronie a maksymalnie 2 kolory na drugiej.


Etykiety Peel-off dają klientom wiele korzyści. Udostępniają dodatkowe miejsce zadruku przez co można umieścić znacznie więcej informacji, co jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które muszą umieścić szczegółowe instrukcje stosowania produktu (np. w farmacji), dla firm które swój produkt sprzedają nie tylko w Polsce (możliwość umieszczenia różnych wersji językowych opisu) oraz dla wszystkich innych firm, które chcą wykorzystać tył opakowania marketingowo, a konieczny opis mogą umieścić na wewnętrznych stronach.

Etykiety tego typu dają również możliwość uproszczenia logistyki oraz standaryzację etykiet (daje to w prostej linii redukcję ilości różnych artykułów), a co za tym idzie redukcję kosztów.

Etykiety te stosuje się najczęściej jako etykiety opisowe na produktach, które mają opis w wielu językach, jako etykiety frontowe, gdzie na pierwszej stronie jest etykieta główna a w środku jest wymagany opis produktu (eliminuje to konieczność umieszczenia 2 etykiet na produkcie), oraz jako etykiety promocyjne (kiedy na wewnętrznych stronach chcemy umieścić kod promocyjny).

 
 

Kontakt

Natalii Sp. z o.o.
ul. Golęcińska 39
62-090 Rokietnica /k. Poznania

Biuro/Sekretariat
tel.: +48 61/81 45 115
fax: +48 61/81 45 751
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Losowe zdjęcia