Etykiety termokurczliwe na butelki szklane

Jesteśmy jedną z nielicznych drukarni fleksograficznych w Polsce z możliwością drukowania sleevów na foliach termokurczliwych PCV, PET oraz OPS. Sleevy spełniają rolę etykiet, które drukowane w technice flekso UV przekonują swoją wysoką intensywnością wydruku i kolorów. Nasza technika druku praktycznie nie stawia projektowi graficznemu żadnych ograniczeń. W zależności od wymagań klientów możliwa jest realizacja różnych kształtów etykiet, jak również odcieni kolorystycznych. Sleevy, które w całości mogą być zadrukowane, zazwyczaj stosowane są na nieregularnych kształtach opakowań  takich jak butelki plastikowe oraz szklane, kubki, słoiki, puszki na produkty takie jak: kefiry ,maślanki, jogurty, alkohole, dania gotowe, napoje energetyczne.

Od 2008 roku posiadamy również maszyny amerykańskiej firmy Karlville do sklejania sleevów, inspekcji oraz cięcia na pojedyncze sztuki.
Etykiety typu shrink sleeves wykonujemy na foliach renomowanych firm europejskich takich jak Klöckner, Renolit i Alfatherm.

 
 

Kontakt

Natalii Sp. z o.o.
ul. Golęcińska 39
62-090 Rokietnica /k. Poznania

Biuro/Sekretariat
tel.: +48 61/81 45 115
fax: +48 61/81 45 751
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Losowe zdjęcia