O firmie

Zakład poligraficzny Natalii istnieje od 1985 roku i specjalizuje się w druku  fleksograficznym i cyfrowym.

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, firma Natalii stała się jednym z największych producentów etykiet samoprzylepnych na roli i opakowań giętkich w Polsce.

Firma produkuje również etykiety typu  IML, shrink sleeve, peel-off, przywieszki, bilety do kin, teatrów i klubów sportowych. Zajmujemy się też zadrukiem papierów z recyklingu oraz folii i laminatów wielowarstwowych na saszetki kosmetyczne, kopertki na herbaty itp.

Miarą naszych sukcesów są z pewnością firmy, z którymi dotychczas współpracujemy, a mianowicie z wieloma liczącymi się przedsiębiorstwami takich branż jak np.: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, farmaceutyczna oraz papierniczo-biurowa. Swoje produkty sprzedajemy w całym kraju i zagranicą. Z roku na rok inwestujemy w nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki czemu możemy swobodnie konkurować z każdym na rynku poligraficznym. Produkcję utrzymujemy na niezmiennie wysokim poziomie opierając się na surowcach renomowanych firm zachodnich takich jak: Avery Dennison, UPM Raflatac, Treofan, Taghleef Industries, Leipa, Fedrigoni, Flint.

Wizytówką drukarni Natalii jest wysoka jakość i solidność! Firma otrzymała certyfikat. "Wielkopolska Jakość" oraz wdrożyła System Zarządzania Jakością według norm ISO 9001:2015.

Posiadamy certyfikaty FSC, ESKO FULL HDFLEXO oraz własną przygotowalnie form drukowych i sitodrukowych STORK.

Galeria

Kontakt

Natalii Sp. z o.o.
ul. Golęcińska 39
62-090 Rokietnica /k. Poznania

Biuro/Sekretariat
tel.: +48 61/81 45 115
fax: +48 61/81 45 751
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Losowe zdjęcia