O firmie

 
Zakład poligraficzny Natalii istnieje od 1985 roku. Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, Natalii sp. z o.o. stała się jednym z największych producentów etykiet i taśm samoprzylepnych w Polsce. Natalii jest spółką rodzinną ze 100% kapitałem polskim.

Jako  jedna z   pierwszych   w Polsce i Europie Wschodniej zaczęła produkcję etykiet IML (In mould labels), drukowanych w roli na foliach polipropylenowych, stosowanych do formowania opakowań z tworzyw sztucznych.


Miarą naszych sukcesów są z pewnością firmy, z którymi dotychczas współpracujemy, a mianowicie z wieloma liczącymi się przedsiębiorstwami takich branż jak np.: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, farmaceutyczna oraz papierniczo-biurowa. Swoje produkty sprzedajemy w całym kraju i zagranicą. Z roku na rok inwestujemy w nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki czemu możemy swobodnie konkurować z każdym na rynku poligraficznym. Produkcję utrzymujemy na niezmiennie wysokim poziomie opierając się na surowcach renomowanych firm zachodnich takich jak: Avery Dennison, UPM Raflatac, Manter, Treofan, TaghleefIndustries, Metalimex, Leipa, Bilcare, Renolit, Alfatherm, Exxon Mobil i Mondi.

Wizytówką drukarni Natalii jest wysoka jakość i solidność! Firma otrzymała certyfikat. "Wielkopolska Jakość" oraz wdrożyła System Zarządzania Jakością według norm ISO 9001:2008.

Drukarnia nasza jest kilkukrotnym laureatem konkursu Gazeli Biznesu i otrzymała wyróżnienia w latach 2005-2006-2007.

Galeria

Kontakt

Natalii Sp. z o.o.
ul. Golęcińska 39
62-090 Rokietnica /k. Poznania

Biuro/Sekretariat
tel.: +48 61/81 45 115
fax: +48 61/81 45 751
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Losowe zdjęcia